Yardım Et

Nasıl satın alabilirim?
Transferleriniz için www.shuttlego.com ve mobil  (AppStore, Play Store) uygulamalarımız üzerinden online kredi kartı ile anında rezervasyon yapabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Rezervasyon; Üç adımla rezervasyon kaydı ile tüm transfer detaylarınıza anında ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Havaalanı Transferi; 1 Saat ücretsiz bekleme süresi ve uçuş takibi ile yolculuğunuzu garantileyin.

Ödeme için En iyi Güvenlik; ShuttleGO rezervasyonlarında en son şifreleme teknolojisini kullanır!
Rezervasyonlar
Yarın için rezervasyon yapabilir miyim?

Transferden sadece 24 saat önce yapılan rezervasyonu onaylayabiliriz. Transferden 24 saatten daha kısa bir süre önce yapılan rezervasyonlar için size garanti veremeyiz. Son dakikaya kadar beklediyseniz, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin; müsait olup olmadığına bakalım.

Rezervasyon yapıldıktan sonra bilgileri değiştirebilir miyim?

Hizmetler, müşteri tarafından verilen bilgiler nedeniyle düzenlenir. Herhangi bir değişiklik için ShuttleGO'ya bilgi vermek müşteriye kalmıştır. Varışınızdan 48 saat öncesine kadar rezervasyonu değiştirebilirsiniz. Bize sadece modifikasyonlarla ilgili bir e-posta göndermeniz  yeterli.  (booking@shuttlego.com)

Transferde yanımda ne kadar bagaj alabilirim?

Bagaj hakkınız kişi başına 1x çanta veya bavul, maksimum 20 kg bekleme ve maksimum 158 cm (uzunluk+genişlik+yükseklik) maksimum kombine ve bir el bagajı, maksimum 5 kg bekleme, maksimum kombine  (ebat 45cm+35 cm+20 cm) olabilir. İlave bagaj rezervasyonda belirtilmelidir. Bisikletler, sörf tahtaları, golf sopaları vb. gibi özel bagajlar rezervasyon sırasında bildirilmeli ve ekstra ödeme yapılmalıdır. Bu eşyaların taşınmasına sadece özel transferlerde ve özel çantalarda izin verilir.

Çocuk ve Bebek koltukları?

Çocuk ve bebek koltukları ortak transfer servislerinde mevcut değildir-sadece özel ve VIP/Premier Transferlerde.

Mevcut yönetmelikler uyarınca-Avrupa Hukuku (2014/37/Avrupa Komisyonu Direktifi 02/27/2017) şehir sınırları dışındaki yollarda seyahat edecek 1-9 koltuklu araçlarda özel hizmet veren tüm müşterilere Ağırlık ve ebat sınırlarına uymayan küçükler tarafından (135 cm boy veya 36 kg ağırlık) gerekli saklama sistemine (çocuk/yükseltici koltuklar ) sahip olmalı veya rezervasyon yaptırmak için çevrimiçi uygunluk varsa ödeme yapmalıdır.

Müşteri gerekli saklama sistemini ödemeyi ve rezervasyon yapmayı reddederse ve koltuklar mevcutsa, sürücünün yasal sorunlarla karşılaşmamak için hizmeti reddedebilmesi nedeniyle hizmetin verilmemesi riski vardır.
İptaller
Müşteri tarafından verilen iptaller:

Rezervasyon herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Lütfen bize booking@shuttlego.com adresine e-posta gönderin. Transfer hizmetinden 48 saate kadar yapılan iptallerde 10 usd idare ücreti alınır. 48 saatin altındaki iptallerde, geri ödeme yapılmamaktadır. Eğer transferiniz gidiş-dönüş ise gidiş transferinizi kullandıysanız , diğer transferinizi iptal etmeniz durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır.

Rezervasyon hizmetin 2 günü ( 48 saatten sonra ) içerisinde iptal edilirse, rezervasyon tutarı iade edilmez. 

ShuttleGO Paylaşımlı araçlarda ise rezervasyonlar iptal ve iade edilmez.


ShuttleGO Transferleri ile İlgili İptaller:

Eğer yerel transfer şirketimiz müsait değil ve ShuttleGO' ya alternatif bir transfer sunamıyorsa, rezervasyonu iptal etme hakkımız saklıdır. Bu durumda, iade edilen tutarın tamamını alacaksınız.
Bagaj
Bagaj hakkınız kişi başına 1x çanta veya valiz, maksimum 20 kg ağırlık ve maksimum kombine boy 158 cm (uzunluk+genişlik+yükseklik)  ve bir el bagajı, maksimum ağırlık 5kg. maksimum kombine (boyut44cm+35cm +20cm)

İlave bagaj rezervasyonda belirtilmelidir. Bisikletler, sörf tahtaları, golf sopaları vb. gibi özel bagajlar rezervasyondaki açıklama kısmına (tür, ağırlık ve boyut dâhil) ve ödenen ek ücrete belirtilmelidir. Bu eşyaların taşınmasına yalnızca belirli Servislerde veya Özel Transferlerde ve özel çantalarda izin verilir. Herhangi bir nedenle, özel bagajın ağırlığı ve/veya büyüklüğü belirtilen araca uymuyorsa, alternatif bir taşıma şekli için düzenleme ve ödeme müşterilerin sorumluluğundadır. Bu şartlar ortaya çıktığında iptaller ve geri ödemeler kabul edilmeyecektir.

Bagajınızın kaybolmasından veya hasar görmesinden ShuttleGO sorumlu tutulamaz. Lütfen valizinizin hasarını veya hasarını kapsayan seyahat sigortası yaptırdığınızdan emin olun.
Ödemeler / Maliyetler
Belirtilen fiyatlara herhangi bir ek var mı?
Hayır yok. Ek bir ücret ödemeden, size sabit bir fiyat için güncellenmiş bir web sitesi ve mobil uygulamalar sunuyoruz.

Transferleri nasıl öderim?
Transfer ücretlerinin Visa, MasterCard veya Maestro kredi kartları ile önceden ödenmesi gerekmektedir.

Rezervasyon fişi (voucher) alacak mıyım?
Evet, olacak. Havaalanında yanınızda olduğundan emin olun. Onay almazsanız, lütfen spam kutunuzu kontrol edin.

İnternetten ödemem güvenli mi?
Evet, lütfen daha fazla bilgi için Özel Politikaya tıklayınız.

Tekerlekli sandalye için ekstra bagaj ücreti olacak mı?
Hayır, olmayacak. Ancak açıklama kısmında rezervasyon öncesi belirtilmelidir. Güvenlik ve bagaj alanı nedeniyle, katlanabilir olmalıdır. Diğer durumlar için lütfen özel bir transfer yaptırın.
Bırakma ve Toplama Noktaları
Nerede bırakılır ve nereden alınırım?

Servis Transferleri; Havaalanına transfer hizmeti alma ve bırakma noktaları yalnızca oteller veya merkezi servis bırakma ve alma noktalarıdır.

Otel Rezervasyonları; Otel resepsiyonunun önündeki ana caddede bırakılır. Adrese dayalı rezervasyonu veya özel konaklama yeri olan müşteriler en yakın merkezi caddeden alınır.

Özel ve VIP Transferler; Rezervasyonda belirtilen adresten alınır ve bırakılır.
Havalimanı ve Liman Varışları ? Buluşma Noktaları
Sürücü veya havaalanı personeli ile nerede buluşacağım?

Rezervasyon onayınızla birlikte, sürücünüzle veya havaalanı personelimizle buluşma noktası, karşılama saatleri ve irtibat numaraları gibi gerekli tüm bilgileri size göndereceğiz. Gecikme durumunda, lütfen rezervasyonda belirtilmiş olan çağrı merkezi yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Şoförü/temsilciyi bulamazsam ne yapmalıyım?

Sürücünüzü veya havaalanındaki temsilciyi bulmakta sorun yaşıyorsanız lütfen 7/24 yardım merkezimizle iletişime geçin. İrtibat bilgileri fişin altındadır. Aynı zamanda mobil uygulama üzerinde Şoförü Bulamadım butonunu tıklayınız. Şoför sizinle iletişime geçecektir. 
Tesisten Havalimanına / Limana Dönüş Transferi
Havaalanına veya limana gitmek için transfer saatini nasıl bileceğim?

Geri dönüş transfer formu için tesisin havaalanına veya limana geri dönüş saatleri, web sitemizde ve mobil uygulamalarımızda rezervasyonlarım kısmında 48 saat öncesinden mevcuttur. Lütfen üye girişinizi yapmayı unutmayınız.  

Transfer zamanı, uçuş saatine ve bulunduğunuz konuma göre planlanmaktadır. Transfer için rezervasyon yaptırdıysanız lütfen konaklama yerinizin ana resepsiyonunun veya verilen alış noktasında hazır olun. Alış saatinizden en az on beş dakika önce sürücünün sizi net bir şekilde görebileceği bir yerde bekleyiniz.

Onaylanan alış zamanından 10 dakika sonra sürücünüzü bulamadıysanız. Mobil uygulama üzerinden Şoförü Bulamadım butonuna tıklayınız, şoför sizinle iletişime geçecektir. Sorunun devam etmesi durumunda lütfen 7/24 yardım merkezimizle iletişime geçiniz.